PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Tygodnik Krótkofalowca

Tygodnik Krótkofalowca

Pojawił się pierwszy (siódmy) numer Tygodnika Krótkofalowca. Periodyk zastąpił cotygodniowe komunikaty PZK. Pieczę nad przedsięwzięciem trzyma Remek SQ7AN.

Jako że zlikwidowałem swoje konto na forum SP7PKI - nie mogę się bezpośrednio odnieść do malkontencjich wypocin wypisywanych przez "znafców" wszelkiej maści technik tworzenia czasopism. Napisze więc tutaj. Panowie ruszcie 4 litery i stwórzcie cokolwiek, nawet głupiego newsa złożonego z dwóch mądrych zdań. Krew mnie zalewa jak czytam komentarze negujące wszystkich i wszystko, zapytam wprost kolego Danielu o nicku: SWL_SP5 kolego Grzegorzuo nicku: SP9GMK i pozostali dla których problemem jest przecinek - Cóż takiego Wy sami z własnej inicjatywy zrobiliście dla polskiego krótkofalarstwa ? oprócz rezerwacji znaku HF0POL :))))))) ... i marudzeńia w 97% wątków na forum.

Marek SQ8MXS
PS: Biuletyn wróci - nie wtym roku bo są inne ważniejsze priorytety, ale wróci ..., a może połączymy siły z Remkiem i powstanie miesięcznik ...

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.