PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Program wyborczy SP9NJ

Informacje PZK

Program wyborczy kandydata do Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Krótkofalowców, Grzegorza “Spike’a” Rendchena SP9NJ.

W związku ze zbliżającym się Krajowym Zjazdem Delegatów chciałem zgłosić swoją kandydaturę do Prezydium ZG PZK. Docelowo chciałbym zająć stanowisko wiceprezesa do spraw sportowych. Moja decyzja została podyktowana zaangażowaniem w pracę na rzecz rozwoju polskiego krótkofalarstwa, gdzie w pewnym miejscu na przeszkodzie stanęły problemy możliwe do rozwiązania jedynie przez sprawne, i merytoryczne zarządzanie pionem sportowym. Nie chcąc obarczać tą pracą innych ludzi, jestem gotów podjąć się tego sam – a raczej wspólnie, pod moim kierownictwem. Uważam, że dotychczasowi Koledzy sprawujący tą funkcję pracowali należycie i jestem pełen podziwu dla ich wkładu, ale rotacja na tym stanowisku pozwoliłaby na wprowadzenie nowych pomysłów. Liczę także na ich pomoc i współpracę, a pełnienie tej funkcji przeze mnie byłoby tylko formalnością i dopełnieniem ich wkładu.

Z programem zapoznasz się na TUTAJ

Grzegorz SP9NJ

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.